Pracovná agentúra BM WORK AGENCY Vám ponúka svoje služby na sprostredkovanie práce v zahraničí. Pri sprostredkovaní práce využívame vlastné skúsenosti a kontakty, ktoré sme získali prácou v zahraničí. Našim cieľom je, aby sme Vám okrem práce odovzdali profesionálne služby a „kompletný balík“ informácii v súvislosti s prácou v zahraničí. Sme držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce, ktoré nám vydalo ÚPSVaR, číslo AA/2007/48250/15127/OISS. Prejavom našej kvality je aj ocenenie Recruit Rank Awards 2009. Pracujeme s overenými zamestnávateľmi a zahraničnými partnermi.

logo recruit rank awards 2009 450x326

Od nášho vzniku sme pomohli mnohým klientom z oblasti hotelierstva, opatrovateľstva, výroby, logistiky, poľnohospodárstva, stavebníctva a rôznych iných oblastí. Tak ako sa menia iné trendy, tak sa menia aj trendy v oblasti práce. Keďže pociťujeme dopyt po širšej ponuke štátov na prácu v zahraničí, svoju ponuku sme okrem:

 • Veľkej Británie,
 • Talianska

rošírili o nové krajiny a pozície, konkrétne:

Svoju ponuku sa aj naďalej snažíme dopĺňať o nové krajiny a nové pozície. To všetko za dodržania poskytovania vysokého štandartu služieb v súvislosti s prácou v zahraničí.

Pracovné ponuky: Aktuálne pracovné ponuky

Pozície v zahraničí sú rozdelené podľa jednotlivých štátov:

Výhody práce v zahraničí:

Od otvorenia pracovného trhu západných štátov slováci cestujú legálne za prácou do zahraničia. Veľa z nich sa do zahraničia sťahuje s celou rodinou a ostávajú tam natrvalo žiť. Zahraničie stále ponúka výhodné platové ohodnotenie, vyšší štandard služieb a zväčša aj vyššiu životnú úroveň.

Práca je pre každého veľmi dôležitá a zamestnať sa v zahraničí je veľkou výzvou pre každého jednotlivca. Prináša to so sebou zmeny, na ktoré musí byť človek pripravený. Pre každého, kto sa rozhodne alebo rozhodol vycestovať za prácou, alebo brigádou do zahraničia, sú zrejme najväčšie výhody tieto: Zárobok, Skúsenosti, Jazykové znalosti, Cestovanie, Spoznávanie nových ľudí, Voľný čas. Veľmi často sa stretávame aj s názorom, že mladí ľudia osobnostne v zahraničí dozrejú. Je to zrejme spôsobené „odkázanosťou“ len sám na seba a svoju prácu.

Práca v zahraničí Vám prinesie nové zážitky, priateľov a neoceniteľné pracovné skúsenosti.

 1. Zárobok- za každú prácu človeku patrí pláca. Porovanie výšky mzdy na Slovensku a v zahraničí hovorí jednoznačne za prácu v zahraničí. Vyššie pracovné nasadenie sa stalo realitou aj na Slovensku, tak ako tomu už predtým bolo v zahraničí a preto jediný rozdiel, ktorý ostáva je výška mzdy. Navyše zrejme vždy bude platiť to, že tak ako sa zvyšuje mzda na Slovensku zvyšuje sa aj odmena za prácu v zahraničí. Treba si uvedomiť, že Slovensko je malá krajina s malým trhom, navyše silne prepojená na ekonomiku západu. Vyrovnávanie mzdových rozdielov medzi odmenou za prácu u nás a za prácu v zahraničí potrvá ešte dlho. Ďalšou výhodou práce v zahraničí je sociálny systém. V prípade straty zamestnania počas dlhodobej práce v zahraničí, máte nárok, pri splnení určitých podmienok, na čerpanie sociálnych výhod zo zahraničia (dávky v nezamestnanosti, rodinné prídavky, dôchodok), ktoré sú zväčša podstatne štedrejšie ako u nás.
 2. Skúsenosti- slovenskí či zahraniční zamestnávatelia ocenia skúsenosti so životom a prácou v zahraničí. Po doplnení zahraničných skúseností do Vašich materiálov Vám tieto pomôžu pri otvorení dverí k lepšie plateným pracovným pozíciam na Slovensku alebo v zahraničí. Zahraničné skúsenosti implementované do profesionálneho života Vám pomôžu pri väčšom rozhľade a pri oslovení budúceho potencionálneho zamestnávateľa. Veď kto by nechcel osloviť svojimi skúsenosťami viacero zamestnávateľov a vybrať si toho najideálnejšieho? V zahraničí nezískate len pracovné, ale aj množstvo osobných skúseností, ktoré môžete neustále využívať.
 3. Jazykové znalosti- pri pobyte v zahraničí ste nútení komunikovať v cudzom jazyku, osvojovať si nové pojmy. Pri tomto bode určite platí, že niet nad osobnú skúsenosť, čo znamená, že svoje doma nadobudnuté vedomosti cudzieho jazyka môžete konfrontovať s praxou. Naučíte sa lepšie „počuť“ cudzí jazyk, rozumieť mu, používať frázy a samozrejme hovoriť. Počas pracovného pobytu v zahraničí môžete navyše navštevovať aj miestne kurzy cudzieho jazyka a tak sa ešte viac zlepšovať aj v tejto oblasti.
 4. Cestovanie, spoznávanie nových ľudí- vidieť zahraničie nie ako turista, ale ako človek, ktorý tam pracuje dáva možnosti spoznať veci, ktoré pre väčšinu turistov ostávajú nespoznané. Navyše sa v zahraničí stretnete aj s inými národnosťami nadviažete nové priateľstvá a kontakty.
 5. Voľný čas- práca či brigáda v zahraničí to nie je len práca, ale aj voľný čas, s ktorým môžete naložiť tak, ako sa Vám páči. Zahraničie ponúka množstvo spôsobov využitia voľných chvíľ- športové vyžitie, turistika, oddych pri mori, diskotéky, nakupovanie, návšteva pamiatok, zaujímavostí atď.

Tieto argumenty, jednoznačne hovoria za prácu a brigády v zahraničí. Kontaktujte pracovnú agentúru BM WORK AGENCY ešte dnes, aby sme Vám zabezpečili prácu po akej túžite.

Ako sa prihlásiť na prácu v zahraničí:

Postup je veľmi rýchly a jednoduchý:

 1. Zaregistrujte sa osobne alebo online cez našu stránku
 2. Odošlite nám na info@bmagency.sk ďalšie materiály potrebné na skompletizovanie Vašej registrácie. Predovšetkým: Životopis v AJ alebo NJ (formulár na CV – tu dať word CV v AJ a CV v NJ), Vašu Fotografiu, prípadne odporúčania (ak máte)

Ešte v deň dokončenia registrácie odosielame Vaše materiály zamestnávateľom a našim zahraničným partnerom, aby sme Vám umožnili odchod podľa Vašich potrieb.

Postup vybavenia pracovného pobytu:

 1. Po kompletnej registrácii Vás zaradíme do databázy a odošleme Vaše materiály zamestnávateľovi.
 2. Potvrdíme Vám pracovné podmienky, ponúkneme Vám pracovné miesto a poskytneme kompletné informácie o pracovnej ponuke.
 3. Po prijatí pracovnej ponuky podpíšete a obdržíte zmluvy a  uhradíte poplatok. Poskytneme Vám kontakty na osobu v zahraničí (manažéra alebo zástupcu zamestnávateľa), na ktorého sa môžete v prípade potreby obrátiť.
 4. Pripravíme Vám plán cesty, rezervujeme Vám letenku alebo autobusový lístok a informujeme zamestnávateľa o Vašom príchode.

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.