BM Work Agency je pracovno – vzdelávacia agentúra so sídlom v Trenčíne. Od začiatku pôsobenia našej spoločnosti na trhu práce kladieme dôraz na dodržiavanie našej základnej filozofie – poskytovať vysoko profesionálne a komplexné služby pre najvyššiu mieru spokojnosti našich klientov. Vďaka napĺňaniu tohto poslania sa naša agentúra prepracovala na jednu z najväčších a najúspešnejších agentúr na Slovensku, ktorá sprostredkováva prácu v zahraničí a vzdeláva veľký počet ľudí. Náš tím pozostáva zo skúsených a odborne vzdelaných ľudí, ktorí majú bohaté skúsenosti.

Naša agentúra sa venuje vzdelávaniu a sprostredkovaniu práce do zahraničia, prevažne vo  Veľkej Británii, Írskej republike, Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Grécku a na Cypre. V našej ponuke nájdete opatrovateľské kurzy, kurzy sbs, kurzy prvej pomoci, kurz inštruktora sociálnej rehabilitácie a iné. Ďalej zabezpečujeme pracovné pozície vo fabrikách, skladoch, hoteloch a reštauráciách ako aj pre opatrovateľky a au-pair do Rakúska, Nemecka, Holandska, Anglicka, letné brigády pre študentov a mnoho ďalších. Našu ponuku neustále rozširujeme o nové krajiny a pracovné pozície. Pre prácu v zahraničí spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi, s ktorými máme nadštandardné vzťahy, a prostredníctvom ktorých poskytujeme naším uchádzačom o prácu asistenciu počas celého pracovného pobytu. Týchto partnerov si starostlivo vyberáme a presne definujeme podmienky našej spolupráce.

Prečo si vybrať nás:

BM WORK AGENCY je jednou z mála pracovných agentúr na Slovensku, ktorá sa v pomerne krátkej dobe dostala medzi jednu z najlepších a najvyhľadávanejších agentúr u nás. Pracujú u nás mladí a vzdelaní ľudia s vlastnými skúsenosťami s prácou v zahraničí. Robíme maximum preto, aby sme Vám poskytovali čo najkvalitnejšie a najprofesionálnejšie služby pri hľadaní práce a brigády v zahraničí.

  1. pracujeme s povolením na sprostredkovanie zamestnania za úhradu,
  2. naše vzdelávacie programy sú akreditované,
  3. na trhu úspešne pôsobíme už niekoľko rokov, 
  4. patríme medzi Top 10 agentúr na Slovensku,
  5. každoročne sa nám zvyšuje počet umiestnených klientov a to aj klientov, ktorým sme už raz prácu sprostredkovali a cestujú cez nás opäť, 
  6. nevyberáme žiadne poplatky za pohovory v cudzom jazyku, 
  7. ponuky na prácu v zahraničíbrigády v zahraničí neustále rozširujeme, 
  8. máme vlastné skúsenosti s prácou v zahraničí, 
  9. poskytujeme komplexné služby: vrátenie daní, letenky, autobusové lístky, vzdelávacie aktivity, kurzy, preprava do zahraničia,
  10. našu podporu a služby Vám poskytujeme aj počas pobytu v zahraničí.

Dôkazom kvality našich služieb je pre nás každoročný nárast v počte nových klientov a hlavne opätovné využite našich služieb klientmi, ktorým sme už prácu sprostredkovali aj predtým alebo ktorý absolvovali náš kurz.  Veríme, že aj vy si nájdete v našej ponuke prácu vašich snov.

Tešíme sa na spoluprácu.

S úctou

JUDr. Silvia Mikolajová
majiteľka agentúry

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.