Práca opatrovateľky v Taliansku za veľmi výhodných podmienok!!! Ponuka pre záujemkyne o prácu na pracovnú zmluvu so zamestnávateľom bez nutnosti živnosti.

Jedná sa o prácu v nemecky hovoriacej časti Talianska, oblasť Dolomitov, kde NIE JE podmienkou znalosť talianskeho jazyka. Nové pracovné ponuky každý týždeň, možnosť rýchleho vycestovania!!! Pracuje sa na pracovnú zmluvu, potrebná znalosť nemeckého jazyka.

Popis pracovného miesta

Opatrovateľky v Taliansku pracujú na pracovnú zmluvu priamo so zamestnávateľom, turnusy v dĺžke 1-3 mesiace, presná dĺžka doby pobytu je po dohode s rodinou. Presné pracovné podmienky, stav klienta, umiestnenie a podobne poskytujeme po prijatí ponuky pre Vás. Opatrovateľky v Taliansku sú novým hitom medzi pracovnými ponukami v zahraničí.

Pracovné pozície

Opatrovateľka v Taliansku- práca pre opatrovateľky ktorú hľadáte!!

Požiadavky na opatrovateľky

 • komunikatívna znalosť NJ
 • potrebná prax s opatrovaním
 • opatrovateľský kurz
 • vodičský preukaz výhodou, uprednostnené nefajčiarky

Plat pre opatrovateľky

Práca opatrovateľky v Taliansku je na pracovnú zmluvu: od 1300 - 1600 € / mesiac netto
- podľa postihnutia pacienta

Pracovná doba

Opatrovateľky v Taliansku vykonávajú celodennú starostlivosť 24/7. Pracovná doba ako aj voľno opatrovateliek sa riadi stavom klienta a jeho potrebami. Pri predstavení pracovnej ponuky do Talianska Vám samozrejme poskytneme popis klienta, požiadavky a podobne.

 • voľno po dohode s rodinou
 • cca 2-3 mesačné turnusy, príp. 1-mesačné zástupy, podľa dohody s rodinou

Prestávka medzi turnusmi: 2 týždne, 1 mesiac

Popis práce

Opatrovateľka v Taliansku má pre klienta zabezpečovať prevažne podporu jeho sebestačnosti. Pracovné zameranie opatrovateľky je:

 • opatrovanie starších ľudí v ich domácnostiach
 • starostlivosť o osobnú hygienu, pomoc pri pohybe, s obliekaním, kŕmením a pod.
 • starostlivosť o domácnosť opatrovanej osoby - upratovanie, varenie, pranie, nákupy
 • trávenie voľného času, sprevádzanie na prechádzky, k lekárovi a pod.

Doplňujúce informácie

Ako sa prihlásiť na prácu v zahraničí
V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu využite možnosť pohodlnej a rýchlej on-line registrácie cez našu web stránku a vypíšte formulár, ktorý tam nájdete alebo nás navštívte osobne v našej kancelárii. V prípade záujmu o osobnú registráciu v našej kancelárii v Trenčíne nás prosím kontaktujte telefonicky, za účelom dohodnutia termínu.

Ubytovanie

Ubytovanie je pre opatrovateľky v Taliansku poskytnuté v rodine a je  ZDARMA. Zvyčajne má opatrovateľka k dispozícii samostatnú izbu so sociálnym zariadením.

Strava

Opatrovateľky v Taliansku môžu finančne ťažiť aj z toho, že 

Poplatky

Ročný poplatok vo výške 350-450,- EUR.

Spôsob platby:

 • 50 EUR pri podpise zmluvy v kancelárii, po prijatí na pozíciu
 • zvyšok poplatku sa uhrádza po prvom mesiaci od nástupu u rodiny

 

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.