V spolupráci s anglickými zamestnávateľmi a našimi partnermi Vám zabezpečujeme prácu a brigády v Anglicku. Ponúkame overené pozície na prácu a brigády v zahraničí, po celom území Veľkej Británie.

Pracovné pozície v Anglicku:

 • Opatrovateľka v Anglicku, odporúčame!!!
 • Čašník, čašníčka  
 • Chyžná
 • Kuchár, pomocný kuchár, pomocník v kuchyni                                  
 • Skladník
 • Balič- factory operative
 • Au-pair
 • Zberač a iné

Miesto práce v Anglicku:

Práca je po celom území Veľkej Británie, väčšina pracovných pozícii je v strednej a južnej časti Anglicka.

Opatrovateľka v Anglicku

Pomáha starším, chorým alebo imobilným pacientom s každodennou činnosťou. Práca v Anglicku je prevažne v opatrovateľských domoch, prípadne v domácnostiach klientov. Pomoc spočíva v podávaní liekov, pomoc pri osobnej hygiene, podávaní stravy, pomoc s prezliekaním, ustielaním, poskytovanie spoločnosti klientom. Práca je priamo pod anglickým opatrovateľským domom, ktorý je Vašim zamestnávateľom. Zahraničný zamestnávateľ Vám zabezpečí ubytovanie ešte pred Vašim príchodom za prácou v zahraničí. Možnosť profesionálneho rastu, kurzy a školenia v zahraničí zabezpečené zdarma. Overení zamestnávatelia.

Stabilná, kvalitná a veľmi obľúbená práca v zahraničí – Opatrovateľka v Anglicku!

Nepotrebujete opatrovateľský kurz!!! Super job!!! Odporúčame!

Profesia, ktorá otvára brány do sveta - Opatrovateľka v Anglicku!

Pre bližšie informácii o tejto pracovnej pozícii čitajte: opatrovateľka v Anglicku

Čašník, čašníčka

Práca pre zahraničné hotely, reštaurácie, puby. Náplň práce čašníkov je servírovanie jedál, nápojov, upratovanie stolov a ostatné štandartné čašnícke práce. Predchádzajúce skúsenosti sú potrebné, postačujú aj skúsenosti z brigád. Umiestnenie párov je možné. Potrebná znalosť anglického jazyka. Veľmi obľúbená a vyhľadávaná práca v zahraničí.

Chyžná

Stará sa o čistotu izieb, chodieb a ďalších určených priestorov. Predchádzajúce skúsenosti sú výhodou. Znalosť anglického jazyka je podmienkou.

Kuchár, pomocný kuchár

Varenie a príprava jedál, šalátov, polievok, príprava pokrmov, dezertov, pomoc kuchárovi podľa jeho inštrukcií  a pod. Práca ponúka možnosť profesionálneho rastu. Prax je potrebná.

Pomocník v kuchyni

Umýva riady, stará sa o čistotu kuchyne, prípadne pomáha kuchárom. Prax z hotelov či reštaurácii je výhodou.

Skladník, balič (factory operative)

Práca v skladoch a vo fabrikách v zahraničí, balenie tovaru, vyskladňovanie, práca so skenerom, príjem objednávok, príprava tovaru na export, vykladanie tovaru. Potrebná znalosť anglického jazyka, aj bez praxe.

Au-pair

Pomoc so starostlivosťou o chod domácnosti, starostlivosť o deti, ľahké domáce práce, prípadne po dohode varenie. Práca vhodná pre ľudí so vzťahom k deťom, najlepšia možnosť ako sa zdokonaliť v jazyku a získať zahraničné skúsenosti.

Zberač

Zberové práce na anglických farmách, zbery rôznych plodín - jahody, zemiaky, brokolica, špenát, černice a iné. Sezónna brigáda v zahraničí aj bez znalosti anglického jazyka.

Vek:

Na prácu v zahraničí je vyžadovaný vek minimálne 18 rokov.

Mzda:

Mzdové ohodnotenie práce v zahraničí závisí od pozície. Pre zistenie výšky príjmu nás prosím kontaktujte alebo si pozrite popis pracovných ponúk, kde nájdete aj tieto informácie o práci či brigáde v zahraničí. Pracovné podmienky pre každú prácu v zahraničí sú uvedené v popise profesie na našej stránke. Zobrazia sa Vám po kliknutí na konkrétnu profesiu.

Jazykové znalosti:

Znalosť anglického jazyka je výhodou a na väčšinu pozícii podmienkou. V našej ponuke na prácu v zahraničí sa objavujú pozície so znalosťou cudzieho jazyka, ale aj pozície bez znalostí jazyka. Viac informácii ohľadne požiadaviek nájdete v popise pracovnej pozície v našich pracovných ponukách.

Pracovná doba:

Na väčšinu pracovných ponúk sa pohybuje pracovná doba cca. 38-48 hodín týždenne, 5-6 dní v týždni.

Ubytovanie a stravovanie:

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom pri všetkých pozíciach, strava je individuálna (pri práci v hoteloch, reštauráciach je strava zväčša poskytnutá zamestnávateľom). Hotely, reštaurácie a puby maju ubytovanie buď priamo v objekte alebo v tesnej blízkosti. Pri ostatných pracovných pozíciach sa zamestnávatelia snažia ubytovať ľudí čo najbližšie k práci.

Doprava (letenky, autobusové lístky):

Dopravu si hradíte sami. Letenku či autobusový lístok si môžete za najvýhodnejšie ceny zakúpiť v našej kancelárii. Ponúkame autobusové lístky viacerých dopravcov. Letenky je možné rezervovať aj online na našej stránke.

Ako sa prihlásiť na prácu v zahraničí:

 1. Zaregistrujte sa osobne alebo online cez našu stránku
 2. Odošlite nám na info@bmagency.sk ďalšie materiály potrebné na skompletizovanie Vašej registrácie. Predovšetkým: Životopis v AJ (formulár na CV), Vašu Fotografiu, Občiansky preukaz (obidve strany) alebo Pas, prípadne odporúčania (ak máte)

Ešte v deň dokončenia registrácie odosielame Vaše materiály zamestnávateľom a našim zahraničným partnerom, aby sme Vám umožnili odchod podľa Vašich potrieb.

Postup vybavenia pracovného pobytu:

 1. Po kompletnej registrácii Vás zaradíme do databázy a odošleme Vaše materiály zamestnávateľovi.
 2. Potvrdíme Vám pracovné podmienky, ponúkneme Vám pracovné miesto a poskytneme kompletné informácie o pracovnej ponuke.
 3. Po prijatí pracovnej ponuky podpíšete a obdržíte zmluvy a  uhradíte poplatok. Poskytneme Vám kontakty na osobu v zahraničí (manažéra alebo zástupcu zamestnávateľa), na ktorého sa môžete v prípade potreby obrátiť.
 4. Pripravíme Vám plán cesty, rezervujeme Vám letenku alebo autobusový lístok a informujeme zamestnávateľa o Vašom príchode.

Vrátenie daní:

Ponúkame Vám možnosť registrovať sa jednoduchým formulárom ešte pred Vašim odchodom do Veľkej Británie na vrátenie daní.

Pomôžeme Vám s vybavením vrátenia daní po Vašom príchode na Slovensko. Formuláre na vrátenie daní vyplníme za Vás alebo Vám budú zaslané emailom na vyplnenie po on-line registrácii.

Pre viac informácii ohľadne vrátenia daní kliknite sem: VRÁTENIE DANÍ

Ďalšie informácie:

Pred odchodom do Anglicka Vám poskytneme kompletné informácie o tom ako, kde, čo a v akej postupnosti vybaviť, kontaktné údaje na osobu v zahraničí, cestovné detaily. Taktiež od nás dostanete všetky dôležité dokumenty a informácie pre prácu v zahraničí či už ohľadne daní, National insurance number, Home office atď.

Práca v Anglicku, tipy a odporúčania:

Registrácia na Home office vo Veľkej Británii

Od 30. 4. 2011 sa ruší povinnosť registrovať sa na UK Border Agency pre Slovákov pracujúcich vo Veľkej Británii. Nebudete teda musieť vypĺňať a zasielať WRS formulár.

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.