V spolupráci s našimi dlhoročnými partnermi vo Veľkej Británii sme pre Vás pripravili jednu z najobľúbenejších pozícii, ktorá sa vyznačuje stabilitou, zaujímavým mzdovým ohodnotením a možnosťou profesionálneho rastu – Opatrovateľka vo Veľkej Británii. Umiestňujeme mužov aj ženy.

Pracovné pozície:

 • Opatrovateľka v Anglicku / Opatrovateľ v Anglicku- Care assistant, nurse- v nursing a residential home !!! TOP

Práca opatrovateľky v Anglicku Vám ponúka:

- zaujímavé finančné ohodnotenie,

- umiestňujeme ženy aj mužov,

- absolvovanie kurzov v zahraničí zdarma,

- stálu a perspektívnu prácu,

- získanie množstva skúseností,

- zlepšenie jazykových znalostí a veľa iného.

Opatrovateľka v Anglicku, miesto práce v Anglicku:

Pracovné pozície opatrovateliek sú po celom území Veľkej Británie, väčšina pracovných pozícii opatrovateliek v Anglicku je v strednej a južnej časti Anglicka.

Pracovná náplň opatrovateľky:

Opatrovateľka v Anglicku - care assistant pomáha starším, chorým alebo imobilným pacientom s každodennou činnosťou. Práca v Anglicku je v opatrovateľských domoch. Pomoc spočíva v podávaní liekov, pomoc pri osobnej hygiene, podávaní stravy, pomoc s prezliekaním, ustielaním, poskytovanie spoločnosti klientom. Práca je priamo v anglickom opatrovateľskom dome, ktorý je Vašim zamestnávateľom. Zahraničný zamestnávateľ Vám zabezpečí ubytovanie ešte pred Vašim príchodom za prácou v zahraničí. Možnosť profesionálneho rastu, kurzy a školenia v zahraničí zabezpečené zdarma. Overení zamestnávatelia. Stabilná, kvalitná a veľmi obľúbená práca v zahraničí!!! BM WORK AGENCY odporúča!

Práca zahŕňa predovšetkým:

 • komunikácia s klientmi,

 • assistencia pri umývaní, jedení, obliekaní, kúpaní, stravovaní,

 • ustielanie posteli,

 • pomoc pri vytváraní aktivít pre klientov a pod.

Nepotrebujete opatrovateľský kurz!!! Super job!!! Odporúčame!

Profesia, ktorá otvára brány do sveta - Opatrovateľka v Anglicku!

Vek:

Na prácu v zahraničí je vyžadovaný vek minimálne 18 rokov

Opatrovateľky v Anglicku a mzda:

Mzdové ohodnotenie opatrovateľky v Anglicku závisí od pozície a úspešnosti na telefonickom pohovore. Na základe tohto pohovoru Vám zašleme kompletnú pracovnú ponuku s platom, ktorý Vám zamestnávateľ ponúka. Platové podmienky sa pohybujú od minimálnej mzdy - 9,50 GBP/hod. Ubytovanie je pre opatrovateľky v Anglicku zabezpečené zamestnávateľom.

Jazykové znalosti:

Práca opatrovateľky v Anglicku si vyžaduje znalosť anglického jazyka na komunikatívne úrovni. Pred odchodom do Anglicka absolvujete telefonický pohovor so zamestnávateľom. Pred pohovorom Vám radi pomôžeme a poskytneme naše odporúčania ako sa na pohovor pripraviť.

Počas pracovného pobytu ako opatrovateľka v Anglicku si svoje jazykové znalosti ešte zdokonalite.

Záujemcovia o prácu Opatrovateľ/opatrovateľka v Anglicku musia prejsť telefonickým pohovorom v anglickom jazyku, ktorý je veľmi jednoduchý. Postačuje komunikatívna znalosť anglického jazyka.

Pracovná doba opatrovateliek:

Na väčšinu pracovných ponúk pre opatrovateľky do Anglicka sa pohybuje pracovná doba cca 38-48 hodín týždenne, 5-6 dní v týždni.Pracovná doba sa prispôsobuje vyťaženosti zariadenia, klientovi, jeho zvyklostiam, návykom a zdravotnému stavu.

Ubytovanie a stravovanie:

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, strava je individuálna. Ubytovanie pre opatrovateľky je zabezpečené zväčša v dome, nebývate s klientmi o ktorých sa staráte. Pre izbu zdieľanú s inou opatrovateľkou sa nájomné pohybuje zhruba na úrovni 35 - 50 GBP / týždeň, pre samostatnú izbu je nájomne vyššie, cca. 50 - 80 GBP / týždeň.

Doprava (letenky, autobusové lístky):

Niektorí zamestnávatelia Vám zdarma zabezpečia cestu vrámci Anglicka, a to z letiska či autobusovej stanice do miesta výkonu práce. Dopravu do Anglicka si hradíte sami. Letenku či autobusový lístok si môžete za najvýhodnejšie ceny zakúpiť v našej kancelárii. Ponúkame autobusové lístky viacerých dopravcov. Letenky je možné rezervovať aj online na našej stránke.

Ako sa prihlásiť na prácu Opatrovateľka v Anglicku:

Postup je veľmi rýchly a jednoduchý:

 1. Zaregistrujte sa osobne alebo online cez našu stránku
 2. Odošlite nám na info@bmagency.sk ďalšie materiály potrebné na skompletizovanie Vašej registrácie. Predovšetkým: Životopis v AJ (formulár na CV - CV v AJ ), Vašu Fotografiu, prípadne odporúčania (ak máte)

Ešte v deň dokončenia registrácie odosielame Vaše materiály zamestnávateľom a našim zahraničným partnerom, aby sme Vám umožnili odchod podľa Vašich potrieb. Podmienkou pre okamžité odoslanie materiálov zamestnávateľovi je absolvovanie pohovoru v anglickom jazyku.

Postup vybavenia pracovného pobytu:

 1. Po kompletnej registrácii Vás zaradíme do databázy a odošleme Vaše materiály zamestnávateľovi na schválenie. Následne Vám dohodneme termín konania telefonického pohovoru.
 2. Po úspešnom pohovore a na jeho základe Vám zašleme informácie o pracovných podmienkach, ponúkneme Vám pracovné miesto a poskytneme kompletné informácie o pracovnej ponuke.
 3. Po prijatí pracovnej ponuky podpíšete a obdržíte zmluvy a  uhradíte poplatok (ak je stanovený). Poskytneme Vám kontakty na osobu v zahraničí (manažéra alebo zástupcu zamestnávateľa), na ktorého sa môžete v prípade potreby obrátiť.
 4. Pripravíme Vám plán cesty, rezervujeme Vám letenku alebo autobusový lístok a informujeme zamestnávateľa o Vašom príchode.

Vrátenie daní:

Ponúkame Vám možnosť registrovať sa jednoduchým formulárom ešte pred Vašim odchodom do Spojeného kráľovstva na vrátenie daní.

Pomôžeme Vám s vybavením vrátenia daní po Vašom príchode na Slovensko. Formuláre na vrátenie daní vyplníme za Vás alebo Vám budú zaslané emailom na vyplnenie po on-line registrácii.

Ďalšie informácie pre opatrovateľky do zahraničia:

Pred odchodom do Anglicka Vám poskytneme cestovné plány, nájdeme najlacnejšiu a najrýchlejšiu dopravu, poskytneme kompletné informácie o tom ako, kde, čo a v akej postupnosti vybaviť, poskytneme Vám kontaktné údaje na osobu v zahraničí. Taktiež od nás dostanete všetky dôležité dokumenty a informácie pre prácu v zahraničí či už ohľadne daní, National insurance number a podobne.

Poplatky:

Na tieto skvelé pracovné pozície vyberáme len jednorázový poplatok, zrejme najnižší na Slovensku!! Poplatok zahŕňa aj našu podporu a pomoc počas Vášho pobytu v zahraničí a profesionálne služby našich pracovníkov. Poplatok je od 230-290 € jednorázovo a to až po zabezpečení práce. Ako bonus pre Vás počas celého roka pripravujeme aj akciové ponuky a výhody pokiaľ odchádzate od nás pracovať na pozíciu Opatrovateľka v Anglicku. Akciové pracovné ponuky uverejňujeme na našej web stránke v pracovných ponukách. Práca je u overených zamestnávateľov. Na tieto pozície dosahujeme výborné výsledky a dostávame veľmi dobré odporúčania už od umiestnených opatrovateliek/opatrovateľov. Pošlite nám svoje materiály ešte dnes a my Vám radi zabepečíme jednu z najvyhľadávanejších profesií v zahraničí.

 

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.