Práca opatrovateľky je jednou z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších pozícii na prácu v zahraničí z našej ponuky. Prácu pre opatrovateľky ponúkame vo Veľkej Británii (Anglicku), Rakúsku, Nemecku a iných krajinách. Tieto pozície pre Vás už niekoľko rokov zabezpečujeme a neustále sa snažíme ponuku rozširovať o nové krajiny. Ide o prácu, ktorá si vyžaduje znalosť cudzieho jazyka, empatiu, pozitívny vzťah k ľudom a ochotu pomáhať tým, ktorí to potrebujú.

Opatrovateľka v zahraničí poskytuje služby v domácnostiach klientov (Rakúsko, Nemecko, Anglicko), ale aj v opatrovateľských domoch (Anglicko). Starostlivosť opatrovateľky je väčšinou o starších ľudí. Práca opatrovateľky v zahraničí ponúka stabilitu, zaujímavé finančného ohodnotenie, prácu s ľuďmi, získanie neoceniteľných skúseností, profesionálny rast a veľa iného.

Niekoľko rokov spolupracujeme s overenými zahraničnými partnermi a zamestnávateľmi. Každoročne obsadíme množstvo pracovných pozícii do zahraničia. Pre opatrovateľky, ktoré chcú pracovať v zahraničí ponúkame výborné pracovné podmienky, profesionálnu spoluprácu, kompletný servis, pomoc s vybavením formalít v zahraničí, dopravu, rôzne kurzy a ďalšie služby. Naše zahraničné skúsenosti s prácou nás predurčujú k tomu, aby sme robili maximum pre Vašu spokojnosť, boli neustále pred našou konkurenciou a ponúkali Vám výnimočné a plnohodnotné služby.

Naše výhody:

 • Stabilne pôsobíme na trhu, už niekoľko rokov
 • Ponúkame výborné pracovné ponuky pre opatrovateľky do Rakúska, Nemecka, Anglicka, Talianska
 • Každoročne umiestňujeme množstvo uchádzačov o prácu v zahraničí
 • Podpora počas Vášho pobytu v zahraničí
 • Spolupracujeme s overenými zamestnávateľmi a zahraničnými partnermi
 • Poskytujeme kompletné služby spojené s prácou v zahraničí
 • Zabezpečujeme legálnu prácu v zahraničí
 • Široká ponuka pracovných ponúk
 • Individuálny prístup a veľa iného

 

Výhody práce v zahraničí:

Od otvorenia pracovného trhu západných štátov slováci cestujú legálne za prácou do zahraničia. Veľa z nich sa do zahraničia sťahuje s celou rodinou a ostávajú tam natrvalo žiť. Zahraničie stále ponúka výhodné platové ohodnotenie, vyšší štandard služieb a zväčša aj vyššiu životnú úroveň.

Práca je pre každého veľmi dôležitá a zamestnať sa v zahraničí je veľkou výzvou pre každého jednotlivca. Prináša to so sebou zmeny, na ktoré musí byť človek pripravený. Pre každého, kto sa rozhodne alebo rozhodol vycestovať za prácou, alebo brigádou do zahraničia, sú zrejme najväčšie výhody tieto: Zárobok, Skúsenosti, Jazykové znalosti, Cestovanie, Spoznávanie nových ľudí, Voľný čas. Veľmi často sa stretávame aj s názorom, že mladí ľudia osobnostne v zahraničí dozrejú. Je to zrejme spôsobené „odkázanosťou“ len sám na seba a svoju prácu.

Práca v zahraničí Vám prinesie nové zážitky, priateľov a neoceniteľné pracovné skúsenosti.

 1. Zárobok- za každú prácu človeku patrí pláca. Porovanie výšky mzdy na Slovensku a v zahraničí hovorí jednoznačne za prácu v zahraničí. Vyššie pracovné nasadenie sa stalo realitou aj na Slovensku, tak ako tomu už predtým bolo v zahraničí a preto jediný rozdiel, ktorý ostáva je výška mzdy. Navyše zrejme vždy bude platiť to, že tak ako sa zvyšuje mzda na Slovensku zvyšuje sa aj odmena za prácu v zahraničí. Treba si uvedomiť, že Slovensko je malá krajina s malým trhom, navyše silne prepojená na ekonomiku západu. Vyrovnávanie mzdových rozdielov medzi odmenou za prácu u nás a za prácu v zahraničí potrvá ešte dlho. Ďalšou výhodou práce v zahraničí je sociálny systém. V prípade straty zamestnania počas dlhodobej práce v zahraničí, máte nárok, pri splnení určitých podmienok, na čerpanie sociálnych výhod zo zahraničia (dávky v nezamestnanosti, rodinné prídavky, dôchodok), ktoré sú zväčša podstatne štedrejšie ako u nás.

 2. Skúsenosti- slovenskí či zahraniční zamestnávatelia ocenia skúsenosti so životom a prácou v zahraničí. Po doplnení zahraničných skúseností do Vašich materiálov Vám tieto pomôžu pri otvorení dverí k lepšie plateným pracovným pozíciam na Slovensku alebo v zahraničí. Zahraničné skúsenosti implementované do profesionálneho života Vám pomôžu pri väčšom rozhľade a pri oslovení budúceho potencionálneho zamestnávateľa. Veď kto by nechcel osloviť svojimi skúsenosťami viacero zamestnávateľov a vybrať si toho najideálnejšieho? V zahraničí nezískate len pracovné, ale aj množstvo osobných skúseností, ktoré môžete neustále využívať.

 3. Jazykové znalosti- pri pobyte v zahraničí ste nútení komunikovať v cudzom jazyku, osvojovať si nové pojmy. Pri tomto bode určite platí, že niet nad osobnú skúsenosť, čo znamená, že svoje doma nadobudnuté vedomosti cudzieho jazyka môžete konfrontovať s praxou. Naučíte sa lepšie „počuť“ cudzí jazyk, rozumieť mu, používať frázy a samozrejme hovoriť. Počas pracovného pobytu v zahraničí môžete navyše navštevovať aj miestne kurzy cudzieho jazyka a tak sa ešte viac zlepšovať aj v tejto oblasti.

 4. Cestovanie, spoznávanie nových ľudí- vidieť zahraničie nie ako turista, ale ako človek, ktorý tam pracuje dáva možnosti spoznať veci, ktoré pre väčšinu turistov ostávajú nespoznané. Navyše sa v zahraničí stretnete aj s inými národnosťami nadviažete nové priateľstvá a kontakty.

 5. Voľný čas- práca či brigáda v zahraničí to nie je len práca, ale aj voľný čas, s ktorým môžete naložiť tak, ako sa Vám páči. Zahraničie ponúka množstvo spôsobov využitia voľných chvíľ- športové vyžitie, turistika, oddych pri mori, diskotéky, nakupovanie, návšteva pamiatok, zaujímavostí atď.

Tieto argumenty, jednoznačne hovoria za prácu a brigády v zahraničí. Kontaktujte pracovnú agentúru BM WORK AGENCY ešte dnes, aby sme Vám zabezpečili prácu po akej túžite.

Ako sa prihlásiť na prácu v zahraničí:

Postup je veľmi rýchly a jednoduchý:

 1. Zaregistrujte sa osobne alebo online cez našu stránku

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.